דף הבית קניית דירה מכירת דירה שכירת דירה השכרת דירה נדל"ן מסחרי משכנתא גלריית דירות
ראשי > משרד תיווך אור נדל"ן- רמת השרון
1001 דירות
מתווכים     אותך     למתווכים
 
אור נדל"ן- רמת השרון

הקמנו את חברת אור נדל"ן לפני למעלה מ- 8 שנים במטרה לספק שרותי ייעוץ, תיווך ושרותי נדל"ן שונים באזור המרכז.
אנו באור נדל"ן מתמחים בתחום התיווך יעוץ ושרותי נדל"ן.

בלב ליבו של השרות שלנו, שזכה למוניטין כה רב ואשר מחזיר אלינו לקוחות ובני משפחתם שוב ושוב, עומד עמוד תווך אחד, יסוד יציב ואיתן, חוק בל יעבור שמאיר לנו את הדרך ומתווה את כיוון מסענו ושליחותנו:

הפעולה היחידה שאנו מבצעים, תמיד, הינה השגת עסקת נדל"ן מוצלחת עבורך.

על מנת להביא לידי ביצוע את היעד שלנו, אנו מאמינים בקשב, הבנה ומקצועיות.

קשב לצרכים הספציפיים השונים כל כך מאדם לאדם;

הבנה של המשאבים, ההזדמנויות והאפשרויות;

מקצועיות להשתמש בכלים המקצועיים הנכונים ובמשאבים הייחודיים של המשרד שלנו על מנת לסייע לך לבחור נכון ולעזור לך לקבל את החלטה הטובה ביותר עבורך.

תודות למוניטין והידע הרב שרכשנו במהלך השנים עומדים לרשותנו כלים מקצועיים ושפע של הזדמנויות הנדרשים לביצוע עסקת נדל"ן מוצלחת.מטרתנו היא להקשיב ולהבין את צרכיך ולסייע לך לבחור מבין האפשרויות ולעזור לך לקבל את החלטה הנכונה והטובה ביותר עבורך.

אנחנו מאמינים שללקוחות שלנו מגיעים כל השירותים, בצורה האישית ביותר והמותאמת ביותר.

לפיכך, לקוחותינו נהנים מקשת רחבה מאוד של שירותים הכוללים את כל שלבי תהליך קניית או מכירת הבית. זיהוי הצרכים, יעוץ והערכת שווי הנכס, מתוך ניתוח שוק תחרותי, סיוע ותמיכה בבחירת בעלי מקצוע לביצוע העסקה (כגון עורכי דין, שמאים בנקים למשכנתאות, אדריכלים, מעצבי פנים וקבלנים) ועד.... הגשמת החלום.

באור נדל"ן אנו מתמחים במתן שירותים מקיפים בתחום ובהתאמה אישית. אנו מספקים קשת רחבה של שירותיים הכוללת את כל שלבי תהליך קניית או מכירת הבית. זיהוי הצרכים, יעוץ והערכת שווי הנכס, מתוך ניתוח שוק תחרותי, סיוע ותמיכה בבחירת בעלי מקצוע לביצוע העסקה (כגון עורכי דין,שמאים בנקים למשכנתאות,אדריכלים מעצבי פנים וקבלנים) ועד.... הגשמת החלום.

אנחנו תמיד כאן, איתך, מלווים את אחד המהלכים היותר משמעותיים עבורך יד ביד, חוסכים פניות מיותרות או מאכזבות, בדרך לביצוע עסקת הנדל"ן המשתלמת עבורך.

אנו מלווים יד ביד כל תהליך ושלב בעסקה ובכך מאפשרים ללקוחותינו לבצע קניה או מכירה משתלמת

אנו מאמינים ש- ´לקוח מרוצה´ הוא קודם כול חובה, ולאחר מכן – זכות.

אנו מודים לכל לקוחותינו על הזדמנות שנפלה בחלקנו להיות חלק בעסקה המשמעותית בחייהם.

נשמח לעמוד לרשותך לאורך כל התהליך, כמו שאנו יודעים במקצועיות ובאהבה.

לפרטים נוספים צור קשר.

עבורנו לקוח מרוצה הוא חובה וזכות כאחד,ואנו מודים לכל לקוחותינו על הזדמנות שנפלה בחלקנו להיות חלק בעסקה המשמעותית בחייהם.נשמח לעמוד לרשותך לאורך כל התהליך,כמו שאנו יודעים במקצועיות ובאהבה.

אורנה ויסוסר
עם ותק של עשור בתחום הנדל"ן ועשור נוסף כמנהלת מכירות ואשת שיווק בחברות עתירות ממון, פרצה אורנה לתודעת שוק התיווך והנדל"ן ברמת השרון.

אורנה ויסוסר ניחנה במיומנויות בין אישיות גבוהות, החן שלה נעוץ באהבת האדם הניכרת בכל מעשיה, ומשלב כריזמה ופרקטיות יחד עם יצירתיות ושמחת חיים. החוכמה והניסיון הרבים שצברה עם השנים מאפשרים לה להוציא כל עסקה אל הפועל לשביעות רצון כל הצדדים.

"עבורי הגשמת פנטזיה ללקוחות היא "הדלק" המניע בעבודתי והוא מתחדש בעבודתי מדי יום".
"כל עסקה שקורמת עור וגידים נותנת לי תחושה של לידה מחודשת ואני מרגישה שייכות עמוקה לתהליך. אני חשה מחויבות מתמדת להתעדכן עבור לקוחותי בכל הקשור לתחום, כגון: קורס בגישור נדל"ן, דיני מיסוי, קורסים מגוונים בניהול וכד´, ולהמשיך ולעשות כל שאני יכולה על מנת לספק ללקוחותי את הייעוץ והפתרונות ההולמים ביותר לצורכיהם."

גיא ויסוסר
לגיא, יליד רמת השרון, ניסיון של 8 שנים כאיש מכירות ו-5 שנים בתחום הנדל"ן. מאחוריו עשרות עסקאות מוצלחות, ולקוחות אשר חוזרים וממליצים לכל מכריהם.

"לקח לי זמן עד שהחלטתי להצטרף לאורנה ועד שהבנתי שהעיסוק בנדל"ן יכול להיות גם עבורי מאתגר ומרתק. היום אני יודע שליווי הלקוחות מתחילתו של התהליך ועד לסגירת העסקה לשביעות רצונם, מקנה לי עניין וסיפוק רב. אחד הדברים החשובים לי ביותר הוא לשנות את הסטיגמה השלילית שנוצרה לגבי מתווכים פה בארץ ולהביא להכרה בחשיבות התפקיד ובנחיצותו. הייתי מעונין ליצור מצב בו ייראו את התחום כפי שרואים אותו במדינות רבות באירופה, בארה"ב וכדו´".

גיא, הוא חובב ספורט מושבע וכאצן למרחקים ארוכים, יודע אורך נשימה מהו, וכמו בספורט כך גם בעסקים, הסבלנות משתלמת. בשילוב עם אכפתיות אין סופית, פרקפציוניזם ודיסקרטיות כבש גיא את מקומו לצד אורנה ויחדיו הם משלימים זה את זו גם בעסקים וגם בחיים האישיים.

כתובת:    שד' ויצמן 1 רמת השרון
הנכסים של: אור נדל"ן- רמת השרון
 
 
 
 
 
צור קשר עם אור נדל"ן- רמת השרון
שם מלא:
טלפון:
 - 
מייל:
סוג עסקה מבוקש:
הערות:

 
 
גובה עמלת תיווך דירות והתועלת תמורתה
גובה עמלת תיווך דירות והתועלת תמורתה
עניין מרכזי בהקשר של תיווך דירות הוא כמה עמלת תיווך תאלץ לשלם לכל מתווך דירות שיסייע לך. כלומ...
להמשך הכתבה לחץ כאן >>
 
 
 
 
קישורים רלוונטים:  
שאלות ותשובות על 1001 דירות |
ממשק ניהול 1001 דירות |
מפת האתר |
תכשיטי יוקרה מהיצרן |
שיתופי פעולה |
 תיווך דירות בת"א והמרכז |  תיווך דירות בדרום |  תיווך דירות בירושלים |  תיווך דירות בצפון |  תיווך דירות בחיפה והסביבה |  תיווך דירות בשרון ובשומרון |  תיווך דירות בשפלה |  נדל"ן בחו"ל לישראלים |
 אלף ואחד דירות |  אלף ואחת דירות |  אלף דירות ואחד |  דפוס כרכור