chaussures tod's parajumpers salg Parajumpers Jakke parajumpers norge parajumpers jakke UGGs Norge Uggs Salg UGGs Norge Louboutin Pas Cher Tod's Pas Cher
 
דף הבית קניית דירה מכירת דירה שכירת דירה השכרת דירה נדל"ן מסחרי משכנתא גלריית דירות
1001 דירות
מתווכים     אותך     למתווכים
 
 
לעסקת נדל"ן
בחר איזור ותן למספר מתווכים לרוץ אחריך
  
קדימה, תל מונד, אבן יהודה

קדימה היא מועצה מקומית בשרון שנוצרה בשנת 2003 בעקבות החלטה של הכנסת על איחודן של המועצה המקומית קדימה והמועצה המקומית צורן. היישוב החדש ידוע גם בשם "קדימה-צורן". לפי נתוני הלמ"ס (הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה) נכון לדצמבר 2005, יש בצורן-קדימה 16200 תושבים. רוב תושבי צורן-קדימה הם יהודים. היחס בין נשים לגברים הוא 1,013 נשים לכל 1,000 גברים.

לפי נתוני הלמ"ס נכון לדצמבר 2004, המועצה המקומית מדורגת בדרוג חברתי-כלכלי גבוה-בינוני (7 מתוך 10). אחוז הזכאים לתעודת בגרות מבין תלמידי כיתות י"ב בשנת תשס"ד (2003/2004) היה 67.6 אחוז. השכר הממוצע של השכירים בשנת 2003 היה 8,544 ש"ח (ממוצע ארצי: 6,008 ש"ח).

בשנת 2003 הוקם מוזיאון לתולדות היישוב "טעם של פעם" בבית הספר "ניצני השרון".

פרק זה לוקה בחסר. אתם מוזמנים לתרום לוויקיפדיה ולהשלים אותו. ראו פירוט בדף השיחה.

קדימה נוסדה ביום 5 ביולי 1933 כמושבה חקלאית ביוזמתו של יהושע חנקין שהיה אז מראשי חברת הכשרת היישוב מרבית התושבים היו עולים מגרמניה והענף העיקרי היה פרדסנות. קדימה הוכרזה כמועצה מקומית בשנת 1950. בשנת 2003 אוחדה המועצה המקומית קדימה עם המועצה המקומית צורן.

נלקח מויקיפדיה

תל מונד

היא מועצה מקומית במחוז המרכז בישראל. שטח השיפוט שלה הוא 8,000 דונם. היא הוכרזה כמועצה מקומית בשנת 1954.

לפי נתוני הלמ"ס (הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה) נכון לדצמבר 2005, יש בתל מונד 8,800 תושבים. האוכלוסייה גדלה בקצב גידול שנתי של 6.1 אחוז. רוב תושבי תל מונד הם יהודים. היחס בין נשים לגברים הוא 976 נשים לכל 1,000 גברים.

לפי נתוני הלמ"ס נכון לדצמבר 2004, המועצה המקומית מדורגת בדרוג חברתי-כלכלי גבוה-בינוני (7 מתוך 10). אחוז הזכאים לתעודת בגרות מבין תלמידי כיתות י"ב בשנת תשס"ד (2003/2004) היה 62.3 אחוז. השכר הממוצע של השכירים בשנת 2003 היה 9,601 ש"ח (ממוצע ארצי: 6,008 ש"ח).


נלקח מויקיפדיה

אבן יהודה

היא מועצה מקומית במחוז המרכז בישראל. שטח השיפוט שלה הוא 8,300 דונם. היא הוכרזה כמועצה מקומית בשנת 1950. לפי נתוני הלמ"ס (הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה) נכון לדצמבר 2005, יש באבן יהודה 9,400 תושבים. האוכלוסייה גדלה בקצב גידול שנתי של 4.2 אחוז. רוב תושבי אבן יהודה הם יהודים. היחס בין נשים לגברים הוא 1,045 נשים לכל 1,000 גברים.

לפי נתוני הלמ"ס נכון לדצמבר 2004, המועצה המקומית מדורגת בדרוג חברתי-כלכלי גבוה (8 מתוך 10). אחוז הזכאים לתעודת בגרות מבין תלמידי כיתות י"ב בשנת תשס"ד (2003/2004) היה 77.7 אחוז. השכר הממוצע של השכירים בשנת 2003 היה 9,109 ש"ח (ממוצע ארצי: 6,008 ש"ח).


באר גנים
באר גנים, או כפר צור, הוקמה במקור כמושב על ידי יוצאי מפעלי ים המלח ב1932. היישוב הורכב משני חלקים: באר גנים א' היה היישוב העיקרי בעוד באר גנים ב' הייתה חווה נפרדת שלימים הוקמה בקרבתה מעברה לעולי תימן, שהיום מהווה שכונה באבן יהודה הנקראת "עין יעקב".

היישוב הוקם סביב כביש מרוצף אחד, שקישר אותו עם היישובים הסמוכים אבן יהודה וכפר נטר. הבתים היו פרטיים ובעלי משק צמוד. במטרה לשמור על ביטחון התושבים, הוקם במקום בית ביטחון, שכלל בתוכו באר ועמדה על גגו. ב1950, עם הקמת המועצה המקומית אבן יהודה, סופח היישוב, יחד עם תל-צור הסמוכה אליה. שמו המקורי של היישוב היה כפר צור, כשם הכפר הערבי שעל אדמותיו הוקם המושב. לימים הוחלף השם לבאר גנים, עברות השם הערבי של המקום המופיע במפות מהמאה ה-19 כ"ביר אלע'נים".

החל מראשית שנות התשעים, עוברת השכונה גל פיתוח והרחבה גדול. השכונה הורחבה מערבה ודרומה, הוקמו כיכרות ותשתיות וחוברה ברצף בניה לאבן יהודה עצמה. שם השכונה שונה ל"פאר גנים" והיום מורכבת אוכלוסייתה בעיקר מבני העשירון העליון ומנהלים בכירים במשק. בעתיד מתוכננת הרחבה נוספת וגם קריית המועצה המקומית ומוסדות החינוך עתידים לעבור אליה.

בשנת 1995, הורחבה שכונת "באר גנים" מערבה והמתיישבים הראשונים נכנסו לגור בתנאים קשים, ללא חיבור למערכת ביוב, ללא חשמל, ומטופלים בילדים קטנים. בשנים הראשונות הייתה השכונה פתוחה מערבה, ורכבים רבים שעברו בכביש הטרידו את מנוחת האזרחים השלווים. לאחר מאבק ציבורי עיקש נסגר הרחוב בצידו המערבי, נסללה דרך עוקפת, ומאז השכונה היא שכונת יוקרה סגורה.

מיקומה הגיאוגרפי של שכונת באר גנים הוא בין שתי גבעות החולשות עליה מצפון ומדרום, ולפיכך יש בה ריבוי משקעים בחורף לעומת אזורים אחרים באבן יהודה. בשכונה קשיים ניכרים של קליטת רשתות סלולריות של כל החברות כתוצאה ממיקומה הגיאוגרפי.


שכונת תל צור
תל צור היא שכונה בתחומי אבן יהודה. במקור הייתה מושב שהוקם בשנת 1932 על ידי מורים מהגימנסיה הרצליה בהנהגת חיים בוגר (בוגרשוב). המושב הוקם כמשק חקלאי שישמש כמקור הכנסה עבורם בפנסיה. היישוב הוקם בשני חלקים: תל צור א' שכיום הפך לרח' תל-צור ושיכון מכבי באבן יהודה ותל צור ב' שהפך בחלקו לאזור תעשייה ובחלקו לשכונת דרוקר בישוב.

מקור השם בכפר צור שבשומרון, אשר ממנו נרכשו במקור אדמות היישוב. עם הקמת הרשות המקומית אבן יהודה ב-1950, סופחו היישוב ושטחיו אליה יחד עם באר גנים הסמוכה.


נלקח מויקיפדיה

ליחצו לקבלת הצעות נדל"ן ממספר:  מתווכים בקדימה , מתווכים בתל מונד, מתווכים באבן יהודה

תושבים מספרים על החיים ברחובות . ליחצו לקרוא ולרשום בעצמכם על: החיים בקדימה, החיים בתל מונד, החיים באבן יהודה


 
 
 
גובה עמלת תיווך דירות והתועלת תמורתה
גובה עמלת תיווך דירות והתועלת תמורתה
עניין מרכזי בהקשר של תיווך דירות הוא כמה עמלת תיווך תאלץ לשלם לכל מתווך דירות שיסייע לך. כלומ...
להמשך הכתבה לחץ כאן >>
 
 
 
 
קישורים רלוונטים:  
שאלות ותשובות על 1001 דירות |
ממשק ניהול 1001 דירות |
מפת האתר |
תכשיטי יוקרה מהיצרן |
שיתופי פעולה |
 תיווך דירות בת"א והמרכז |  תיווך דירות בדרום |  תיווך דירות בירושלים |  תיווך דירות בצפון |  תיווך דירות בחיפה והסביבה |  תיווך דירות בשרון ובשומרון |  תיווך דירות בשפלה |  נדל"ן בחו"ל לישראלים |
 אלף ואחד דירות |  אלף ואחת דירות |  אלף דירות ואחד |  דפוס כרכור