chaussures tod's parajumpers salg Parajumpers Jakke parajumpers norge parajumpers jakke UGGs Norge Uggs Salg UGGs Norge Louboutin Pas Cher Tod's Pas Cher
 
דף הבית קניית דירה מכירת דירה שכירת דירה השכרת דירה נדל"ן מסחרי משכנתא גלריית דירות
1001 דירות
מתווכים     אותך     למתווכים
 
 
לעסקת נדל"ן
בחר איזור ותן למספר מתווכים לרוץ אחריך
  
רשימת מאמרים אתר 1001 דירות

בעמוד זה ריכזנו עבורכם בצורה נוחה את כל המאמרים שהתפרסמו ומתפרסמים באתר 1001 דירות.

נשמח לשתף פעולה עם בעלי מקצוע בתחום הנדל"ן אשר מעוניינים לפרסם מאמרים מקצועיים לטובת ציבור הגולשים הרב של האתר, כמובן שבכל מאמר יינתן קרדיט מתאים למחבר המאמר. לשליחת מאמר לחץ כאן.

_________________________________________________________

כל אדם נבון יודע שכדי לבצע משהו בצורה המקצועית ביותר , בכל תחום ותחום שבחיים, מוטב יהיה לפנות למומחה בתחום הספציפי. ברפואה – לרופא , בתיקון מזגן – למתקן מזגנים וכדי ללמוד משהו – למורה. ואולם, דווקא בתחום כה מקצועי אשר דרושה בו באמת מומחיות ידע : בתחום הנדל"ן - דווקא בו , רבים נמנעים מלפנות לשירותי מתווך נדל"ן.
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 
בבקר יום ראשון התעוררו בשני מקומות שונים לגמרי באותה העיר שני קונים פוטנציאליים של נדל"ן . כל אחד מהם רצה למקסם את עסקת הנדל"ן שהוא מבצע אך בצורה שונה לגמרי. לראשון , מר כהן היו שיקולים והבנות שונים לחלוטין מאשר למר פריד ולמרות כל הפצרותיה של אשתו לא שינה ולו אפילו אחד מהם. כך או כך הבה נביט בסדר יומם של שני סוגי הטיפוסים השונים ובתוצאות בחירתם.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

השקעות בבולגריה- אמצעיי מימון וכיצד ניתן לגייס משאבים פיננסיים - נדלן בולגריה

מאת: משה יריב

 
משכנתאות ניתנות למימון נכסים עד ל 70%-80% מערך הנכס, אך לא על קרקעות חקלאיות (למעט מקרים בהם ההשקעה גדולה מאד ומשולבת בתהליך יזמות). אחוזי הריבית הנפוצים נעים בין 6.5%- 8% לתקופה של בין 15-20 שנה. רכישת פרויקטים על הנייר הינה מורכבת יותר לקבלת משכנתא ורצוי להתחיל תהליך מימון בישראל של כ- 30%-40% ולהגיע בשלב מאוחר יותר למימון המשך ע"י הבנקים המקומיים.

__________________________________________________________

אולי תתפלאו אך גם הנכסים מביטים בכם ובצעידתכם בתוכם. מן הרגע שאתם פוסעים את צעדיכם הראשונים בגרם המדרגות המוביל אל דלתותיהם ועד שאתם מסיירים בחדריהם הפנימיים. הקירות , המרצפות והמבנים רגילים זה לא מכבר לאנשים רבים הנכנסים אליהם ומבקשים להתרשם מהם. והם מביטים כמובן, מן הסתם גם בחזרה. נושאים מבטם בעניין ומציגים את תוכנם לחוותיכם באופנים שונים. בלתי זזים אומנם ובלתי מורגשים אך משפיעים במבטם החוקר, הסקרן , הראשוני המצפה להחלטתכם.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

עסקת נדל"ן של פעם בחיים (בעזרת מתווך נדל"ן)

עסקת נדל"ן מכל סוג וסוג : קניית דירה , מכירת דירה או נכס , השכרת דירה או שכירת דירה – כל אלו , וביחד עם עסקאות נדל"ן מסובכות מעט יותר כקניית מגרש או שכירת משרד או ביצוע עסקת נדל"ן מסחרית גדולה יותר – מהווים עסקאות של פעם פעמיים בחיים. (לפחות עבור רובנו...).

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

רקע כללי על ענף הנדל"ן ותיווך דירות בישראל

לכל מי שמצוי מעט בנתונים המספרים המסכמים את הביצועים העסקיים של ענף מתווכי דירות בארה"ב ובאירופה ולאחרונה גם במדינות מזרח אירופה בולט מאוד בשיעורו ובעוצמתו ההבדל בין אחוז העסקאות שנעשות באמצעות מתווכי דירות במדינות אלה (50 עד 95 אחוז) לבין האחוז הנמוך שמבוצע על ידי ענף התיווך דירות בישראל  (15 עד 23 אחוז)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

  איך לשפר לשווק ולמכור דירות ב-9 צעדים

מאת: מאת: דורית שאנן מתווך דירות

מעט תשומת לב לפרטים הקטנים יכולים לעשות פלאים בשדרוג דירות ובתים העומדים לפני מכירה. לא מדובר כאן על שיפוצים מסיבים, אלא על קוסמטיקה מתיחה והדגשת יתרונות ה- נדל"ן ועל ידי כך קידום יכולת מכירת דירות

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

 10 עובדות על תיווך דירות  

 מאת: עופר פטרסבורג                                                                                                                                         רוב הציבור מעדיף היום לרכוש דירות  יד 2  ולא דירות חדשות מקבלנים. מדי שנה מתבצעות כ-65,000- 70,000 עיסקאות בדירות  יד 2 , רובן באמצעות מתווכים. ענף התיווך עבר בשנים האחרונות שינויים גדולים. המיתון בענף הבנייה פגע מאוד במשרדי התיווך דירות המקומיים, שכמחציתם נסגרו...   

--------------------------------------------------------------------------------------------------

מתי זכאי מתווך דירות לדמי תיווך דירות

 חיכוכים לא מעטים נוצרים בשל דרישתם של מתווכי נדל"ן לקבל דמי תיווך דירות . הדבר נכון במיוחד בתקופה הנוכחית, בה כמה מאות דולרים (בעסקאות שכירות דירות קטנות) וכל שכן אלפי או עשרות אלפי דולרים (בעסקאות גדולות) עלולים להכריע לעיתים גורלה של עסקה נדל"ן ולעיתים של אדם. הטענות הנשמעות נוגעות בדרך כלל למעורבותו, או להעדר מעורבותו, של מתווך דירות בעסקת נדל"ן.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

בדיקת דירה לפני קניה
מאת: יגאל ברגמן 
השיקולים ברכישת דירה רבים ומגוונים אך אין ספק שלדעת מה אתה רוכש זו אחת מהמשימות הגדולות הניצבת בפני קונה דירה פוטנציאלי. על מנת לספק לך את הידע המתאים להליך קבלת ההחלטות יש לשקול מאפיינים הנדסיים מיוחדים של הדירה... 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

סוגי משכנתאות
מאחר שדירה היא הנכס הגדול ביותר שרוב האנשים קונים בחייהם, ההוצאה היא קריטית עבורם ולכן היא צריכה להיבדק מהיבטים רבים. הסוגים של משכנתאות הם רבים והתנאים שלהן שונים מבנק לבנק, ממשכנתא למשכנתא. לכן יש לבחון את תכונותיהם של שני הגורמים: הלווה והמַלווה. 

 
 
 
גובה עמלת תיווך דירות והתועלת תמורתה
גובה עמלת תיווך דירות והתועלת תמורתה
עניין מרכזי בהקשר של תיווך דירות הוא כמה עמלת תיווך תאלץ לשלם לכל מתווך דירות שיסייע לך. כלומ...
להמשך הכתבה לחץ כאן >>
 
 
 
 
קישורים רלוונטים:  
שאלות ותשובות על 1001 דירות |
ממשק ניהול 1001 דירות |
מפת האתר |
תכשיטי יוקרה מהיצרן |
שיתופי פעולה |
 תיווך דירות בת"א והמרכז |  תיווך דירות בדרום |  תיווך דירות בירושלים |  תיווך דירות בצפון |  תיווך דירות בחיפה והסביבה |  תיווך דירות בשרון ובשומרון |  תיווך דירות בשפלה |  נדל"ן בחו"ל לישראלים |
 אלף ואחד דירות |  אלף ואחת דירות |  אלף דירות ואחד |  דפוס כרכור |  1001 מתנות |  1001 קד"מ |