chaussures tod's parajumpers salg Parajumpers Jakke parajumpers norge parajumpers jakke UGGs Norge Uggs Salg UGGs Norge Louboutin Pas Cher Tod's Pas Cher
 
דף הבית קניית דירה מכירת דירה שכירת דירה השכרת דירה נדל"ן מסחרי משכנתא גלריית דירות
1001 דירות
מתווכים     אותך     למתווכים
 
 
לעסקת נדל"ן
בחר איזור ותן למספר מתווכים לרוץ אחריך
  
עסקת נדל"ן של פעם בחיים (בעזרת מתווך נדל"ן)
עסקת נדל"ן מכל סוג וסוג : קניית דירה , מכירת דירה או נכס , השכרת דירה או שכירת דירה – כל אלו , וביחד עם עסקאות נדל"ן מסובכות מעט יותר כקניית מגרש או שכירת משרד או ביצוע עסקת נדל"ן מסחרית גדולה יותר – מהווים עסקאות של פעם פעמיים בחיים. (לפחות עבור רובנו...).
 
כדי לבצע עסקת נדל"ן מכל סוג אשר תהיה , כדאי לנו להצטייד בידע הטוב ביותר , באנשי המקצוע הנכונים אשר עוסקים יום יום בתחום הנדל"ן ולהתכונן מראש בצורה המיטבית והמקצועית לביצועה.
הדרך הטובה ביותר לקנות דירה, להשכיר דירה , למכור נכס – מיד תומלץ.
 
ישנן דרכים רבות לחפש דירה או כל נכס , או מן הצד השני - לנסות למכור דירה , משרד או נכסים. תוכל לפעול בשיטה השגרתית ביותר והמוכרת : חיפוש נכסים בעיתון היומי: לסמן בעט דירות למכירה , דירות להשכרה או לפרסם את סוג מבנה הנדל"ן שתרצה למכור . נוסף על כך , הרי שמוצעת לך גם שיטת האינטרנט : חיפוש מייגע פרטני של דירות , דירות להשכרה, נכסי דלא ניידי במעבר איטי וידני . חיפוש אשר בדרך כלל תחום ומוגבל בהיקפו למה שמופיע בכל אתר אינטרנט ספציפי שתגלוש אליו. לא תוכל למעשה לקבל אינפורמציה מקיפה מגורמים רבים מלבד ממפעילי אתר לוח הנדל"ן.
 
שתי שיטות אלו ידועות ומוכרות ועוסקים בהן קונים ומוכרים של נכסי נדל"ן מזה זמן רב. אולם לשיטות אלו חסרונות רבים ומוכרים דיים:
 
  1. סוגי הנכסים (דירות , מגרשים, בתים , משרדים ) מפוזרים במקומות רבים ושונים (בעמודי לוחות נדל"ן שונים). הם אינם במקום אחד ואתה מתרוצץ. גם עם העין, גם עם היפוכי דפים וגם בצורך לגלוש ולהקליד הרבה מדי. לכן , חבל על הזמן .....
  2. השיטוט ארוך ומייגע . בשלב כלשהו ,עליך לעבור בירוקרטיה שלמה וענפה. להרים טלפונים , לנהל רישומים למי להתקשר כדי לשאול אודות כל דירה, נכס, מגרש , משרד , עסקת נדל"ן. עליך גם לרשום הכל ולזכור למי התקשרת , מה אמר לך כל אחד ולהצליב הרבה מידע. לחשב , לשקול ובבלבול לא מועט. 
  3. אף פעם אינך יודע את אמינות הדובר מן הצד השני של קו הטלפון. אתה יכול לבזבז למעשה שעות על גבי שעות ללא תכלית. ייתכן ותגלה בסוף כי הצד השני אינו רציני ..... (מוכר דירה , שוכר דירה , בעל מגרש נדל"ן).
  4. כל הצעה של עסקת נדל"ן הינה בפני עצמה ומוצעת מטעם מישהו אחד: מוכר דירה, מישהו המעוניין לשכור דירה, משכיר דירה , בעל נכס ( או קרוב משפחתו המטפל בעניין) וכן הלאה. אתה למעשה מתנהל כל פעם בצורה בדידה מול מידע מועט.
 
 
בקיצור, ביצוע עסקת נדל"ן הופך למבצע צבאי שאינו מבייש פעילות של אוגדה צבאית. ועוד, בימי גדולתה. אתה גם המתכנן , גם החיילים , גם חי בתוך המבצע וגם נאבק בצבא נגדי של מידע שקשה להביסו. ושלא לדבר כבר אפילו על לנסות לסדר את חייליו באופן מאורגן ולניצחון......
 
מזל שקיים גם פיתרון אחר ! הרבה יותר מהיר ונוח. פיתרון זה מתחשב בהבנה בסיסית כי הכי חכם, פשוט וחוסך כוח וטרחה זה פשוט לפנות למקצועני נדל"ן ולהפעיל אותם ! להרים טלפון למקום שבו ממילא ומראש כבר נמצא כל מתווך נדל"ן עם חבריו הנוספים המתווכים – פשוט מאד – לא ?
 
לרשותך הפיתרון הבא :
 
  1. כל סוגי הנכסים (דירה להשכרה, דירה למכירה , מגרשים , משרדים) – כולם כולל כולם נמצאים במקום אחד המרכז את כל סוגי הנדל"ן ביחד. (המידע גם אמין ומקצועי כמסופק ע"י מתווכי נדל"ן מקצועיים ורבים).
  2. השיטוט כבר לא שיטוט ארוך ומייגע אלא הופך לנוחות מופלאה ומהנה. פתאום אתה מגלה שיש גם דרך לארגן את כל המידע , ואף יותר טוב מכך – לקבל אותו מאורגן גם בלי ניירת – הכל כולל הכל על מסך המחשב. באופן בהיר , מסודר וממוין. (המתווכים עושים זאת למענך).
  3. אתה לפתע הופך לבטוח בוודאות כי אתה מבצע עסקת נדל"ן מעולה . אתה רואה כי אתה נמצא באתר של מתווכים. כל מתווך נדל"ן ומתווך נדל"ן פתאום גם "רודף אחריך". אתה רק צריך להקליד איזו עסקת נדל"ן אתה מחפש, לציין באיזה סוג נכס המדובר ולהמתין בנוחיות למרדף של הצעות אחריך.
  4. פתאום גם מחיר הצעת נדל"ן : לקניית נכס, מכירת דירה , השכרת דירה, מגרש או לביצוע של עסקת נדל"ן מסחרי- צונח מטה . זה מובן וברור כי כל מתווך נדל"ן רוצה להציע לך את הצעת המחיר הכי טובה עבורך !
 
 
כל זה נקרא : השיטה ההפוכה לקנות נדל"ן.     
תוכל להכיר אותה גם באתר " 1001 דירות". יתרונות הריכוז של כל האינפורמציה , מיומנות מתווכים רבים אשר ממתינים לתווך אותך היטב , וכושר אתר שהוא "מתווך ל – מתווכים" פועלים כולם כדי להקל עליך לבצע ולסגור כל עסקת נדל"ן באופן משתלם מאד, נוח ושלא לומר מרהיב – ידידותי.
 
בהצלחה.
 
 
 
גובה עמלת תיווך דירות והתועלת תמורתה
גובה עמלת תיווך דירות והתועלת תמורתה
עניין מרכזי בהקשר של תיווך דירות הוא כמה עמלת תיווך תאלץ לשלם לכל מתווך דירות שיסייע לך. כלומ...
להמשך הכתבה לחץ כאן >>
 
 
 
 
קישורים רלוונטים:  
שאלות ותשובות על 1001 דירות |
ממשק ניהול 1001 דירות |
מפת האתר |
תכשיטי יוקרה מהיצרן |
שיתופי פעולה |
 תיווך דירות בת"א והמרכז |  תיווך דירות בדרום |  תיווך דירות בירושלים |  תיווך דירות בצפון |  תיווך דירות בחיפה והסביבה |  תיווך דירות בשרון ובשומרון |  תיווך דירות בשפלה |  נדל"ן בחו"ל לישראלים |
 אלף ואחד דירות |  אלף ואחת דירות |  אלף דירות ואחד |  דפוס כרכור